Kullanım koşullarımız

Kullanım koşulları aşağıdaki gibidir.

Sadecesaglik.com web sitesine girmeniz ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sadecesaglik.com web sitesinde yer alan yazı, fotoğraf, yorum, grafik veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir kişi veya hastalık için tanı, teşhis, tedavi veya tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesindeki tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Sadecesaglik.com web sitemizdeki var olan bir bilgi, yorum, fotoğraf veya grafik nedeniyle doğan tüm risklerden ve doğabilecek olası tüm şikayet ve problemlerden sorumlu değildir.

Sadecesaglik.com web sitesi kullanıcıları tüm bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisine aittir.Bu ben sitesinde bulunan bilgilerin yorumlanması, kullanılması ve sonuçları kullanıcıya aittir.Kullanıcı kullanım koşullarını okuyarak bu web sitesinin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını ve sitede bulunan bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını beyan, kabul ve taahhüt eder. Herhangi bir şikayetiniz varsa size en uygun tanı ve tedavinin belirlenmesi için mutlaka doktora başvurun.Uzman doktorun gerekli görmesi halinde profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil tıbbi müdahale gerek duyulması halinde veya sağlığınızla alakalı herhangi bir acil durumda ,derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçmeli yada “112” acil yardım hattı aranmalıdır.
Sadecesaglik.com web sitemizde var olan ve 3 . şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yorum, yazı ve fotoğrafların iceriginden mesul değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin tamamen kendi sorumlusundadır. Bazı durumlarda bu yorumlar reklam amaçlı olup yanıltıcı olabilir. Bu sebeple bu yorumlara göre hareket etmeden önce mutlaka profesyonel bir sağlık kuruluşuna danışmalısınız.
Sadecesaglik.com web sitesinde bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Web sitemizde bulunan bağlantılarla ilgili yaşanabilecek problemlerden ve olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü sorunlardan kullanıcının kendisi sorumludur. Web sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağını kabul etmektedir. Lütfen kullanım koşullarında yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık probleminiz olduğunda mutlaka uzman bir doktora veya sağlık kuruluşuna başvurun.